Rolety w półkasecie MGS - na ścianę / sufit

Loading...

Oceń ten produkt:

Loading...

Opinie klientów:

rolety super, zamówienie przebiegło bez problemow, mila obsluga, polecam

Rolety w półkasecie MGS - na ścianę / sufit

Roletę MGS cechuje duża uniwersalność zastosowania. Łączy funkcje klasycznej rolety wolnowiszącej ze stylem i wyglądem rolet w kasecie. Przy pomocy uniwersalnych uchwytów roletę można zamontować do ściany sufitu oraz we wnęce okiennej.
2 lata gwarancji Bezpiecznie zakupy Fabryka online Produkt polski

Zamów powyżej 400 zł, przesyłka będzie DARMOWA.
Koszt wysyłki zamówienia o wartości do 400 zł to 17.90 zł.

idealne dopasowanie

Idealne dopasowanie

Rolety materiałowe na wymiar MGS idealnie nadają się do udekorowania i zaciemnienia biura, pokoju dziennego, łazienki czy tez pokoju dla dzieci.

Rolety materiałowe MGS cechuje duża uniwersalność zastosowania. Łączy funkcje klasycznej rolety wolnowiszącej ze stylem i wyglądem rolet w kasecie. Roletka idealnie nadaje się do udekorowania i zaciemnienia biura, pokoju dziennego, łazienki czy tez pokoju dla dzieci. Doskonale nadaje się do zasłaniania dużych powierzchni. Estetyczny wygląd, łatwy montaż to cechy które sprawiają, że roleta cieszy się tak dużą popularnością. Przy pomocy uniwersalnych uchwytów roletę można zamontować do ściany sufitu oraz we wnęce okiennej.

Wszystkie nasze roletki produkujemy na wymiar, dzięki temu są zawsze idealnie dopasowane.

fabrics

Tkaniny wysokiej jakości

Rolety wewnętrzne materiałowe z tradycyjną tkaniną przepuszczającą oraz 100% zaciemniające. Nasi klienci mają pewność, że wybierając nasze tkaniny otrzymują nie tylko jakość i atrakcyjną cenę, ale także najmodniejsze wzory i kolory. Proponowana przez nas gama wzorów obejmuje tkaniny impregnowane, rozpraszające światło słoneczne, zaciemniające, jednobarwne oraz z nadrukiem.

  • Jeśli wymiar rolety przekracza maksymalny wymiar belki z tkanina, roleta będzie zszywana, oraz termin realizacji może się wydłużyć. Wymiary belki z tkanina to 2000 mm
zebra fabrics

Uwagi

Dzięki zintegrowanemu kołnierzowi osłaniającemu napęd, roleta nie ulega zakurzeniu oraz wizualnie przypomina rolety w kasecie. Dodatkowo kołnierz zapewnia boczne prowadzenie materiału. Możliwość zastosowania łącznika szyny nośnej, pozwala na zestawianie nawet kilku rolet przy zachowaniu minimalnych odległości pomiędzy sąsiadującymi tkaninami..

mgs

Charakterystyka rolety

  • samohamujący mechanizm łańcuszkowy umożliwiający zatrzymanie rolety w dowolnej pozycji
  • dostępne kolory osprzętu (mechanizm, uchwyty, łańcuszek): biały, brązowy, szary
  • dostępne tkaniny o ciepłych pastelowych kolorach
  • profil osłonowy przypominający kasetę
  • możliwość zasłaniania dużych powierzchni
  • maksymalna szerokość: 2,7 m (uzależnione od gramatury tkaniny)
  • montaż do ściany lub sufitu za pomocą kołków
  • obsługa rolety: łańcuszek.