Knall

Firma KNALL

 Jest bezpośrednim dystrybutorem systemów rolet okiennych, markiz, żaluzji plisowanych, rolet dachowych oraz akcesoriów okiennych największych renomowanych producentów. Współpracujemy tylko z najlepszymi! Oferowane przez nas rolety spełniają najwyższe światowe standardy, produkowane są tylko i wyłącznie w Europejskich fabrykach.

Nasza współpraca z markami takimi jak FAKRO, VELUX czy też SOMFY to dla naszych klientów zawsze gwarancja precyzji wykonania rygorystycznej kontroli jakości oraz długoletniego doświadczenia w branży.

Wysoka jakość Wyróżniana marka w branży

Firma KNALL LTD to doceniana i wyróżniana marka w branży akcesoriów okiennych, naszym celem jest ciągłe doskonalenie oraz podnoszenie jakości oferowanych przez nas produktów i poziomu obsługi naszych klientów. Wyrazem spełnienia naszych najwyższych norm jest przyznanie certyfikatu " Recognition Certifcate " przez Polish Business Network w Londynie.

Program ochrony kupujących

Program ochrony kupujących

Zakupy w Internecie poza wygodą, szybkością i bezpieczeństwem płacenia powinny zagwarantować naszym klientom przyjemność kupowania. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom wraz ze system płatności internetowych payu przygotowaliśmy Program Ochrony Kupujących. Z POK mogą skorzystać wszyscy klienci naszego sklepu, którzy zapłacili za dany towar kontem PayU. Z Programu Ochrony Kupujących można skorzystać w przypadku, gdy: przedmiot, za który zapłaciłeś do Ciebie nie trafi, zakupiony towar znacznie różni się od opisanego w ofercie. Program Ochrony Kupujących pozwala odzyskać nawet do 10 000 PLN! w przypadku, gdy nie otrzymasz towaru przysługuje Ci zwrot w wysokości 100% jego ceny w sytuacji kiedy przedmiot znacząco odbiega od opisu odzyskasz 50% zapłaconej kwoty dodatkowo zapewniamy zwrot kosztów przesyłki do 100 PLN.
Wysoka jakość Produkcji

Produkcja i jakość KNALL

  • Oferowane przez nas produkty są wykonywane z wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących ich najwyższą jakość
  • Nasze produkty są w atrakcyjnej cenie ponieważ kupujesz bez zbędnych pośredników i nie płacisz ukrytych kosztów za usługę pomiarowania i montażu.
  • Do 10 dni roboczych tyle trwa terminu realizacji, po zakupie zamówienie niezwłocznie trafia na linie produkcyjną.
  • Wszystkie nasze produkty objęte są dwuletnim okresem gwarancyjnym oraz rękojmią producenta