O nas

Certyfikowany sklep internetowy

Certyfikowany sklep internetowy

 Certyfikat SSL gwarantuje bezpieczeństwo danych naszych Klientów. Dane szyfrowane są specjalnym kluczem bitowym dającym maksimum ochrony.

Transport gratis

Transport gratis

W przypadku kiedy wartość zamówienia przekracza 400 zł a płatność realizowana jest przelewem bankowym koszt wysyłki jest DARMOWY

Fachowe doradztwo

Fachowe doradztwo

Jesteśmy długoletnim i doświadczonym sprzedawcą przysłon okiennych, gwarantujemy fachową obsługę i doradztwo na każdym etapie zamówienia.
Sprawna reklamacja

Sprawna reklamacja

W przypadku reklamacji zawsze staramy się żeby Twoja sprawa przebiegła najsprawniej jak to możliwe i zakończyła się dla Ciebie pomyślnie.
Bezpieczne platnosci

Bezpieczne płatności

 Sklep knall korzysta z najbezpieczniejszych form płatności, naszymi partnerami są firmy takie jak : Visa, Mastercard, Paypal, Payu oraz przelewy24.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja min. 2 lata

Produkty zakupione w naszym sklepie objęte są dwuletnim okresem gwarancyjnym

Zakupy na raty

Zakupy na raty

W sklepie knall można kupować na raty za pośrednictwem Santander Consumer Bank który jest właścicielem serwisu eraty.pl
Wiele form płatności w tym za pobraniem

Wiele form płatności w tym za pobraniem

Realizujemy zamówienia płatne "za pobraniem" ta forma płatności jest dostępna dla produktów do szerokości 2400 mm ( 240 cm ) i do kwoty 5000 PLN
Gwarancja jakości

Gwarancja jakości

 Nasza firma to doceniana i wyróżniana marka w branży akcesoriów okiennych, naszym celem jest ciągłe doskonalenie oraz podnoszenie jakości oferowanych przez nas produktów i poziomu obsługi naszych klientów. Wyrazem spełnienia naszych najwyższych norm jest przyznanie certyfikatu " Recognition Certifcate " przez Polish Business Network w Londynie.

Zaufany sprzedawca

Zaufany sprzedawca

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem systemów rolet okiennych, markiz, żaluzji plisowanych, rolet dachowych oraz akcesoriów okiennych największych renomowanych producentów. Współpracujemy tylko z najlepszymi! Oferowane przez nas rolety spełniają najwyższe światowe standardy, produkowane są tylko i wyłącznie w Europejskich fabrykach.

20 lat na rynku

20 lat na rynku

Jesteśmy firma rodzinną z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży przysłon okiennych Nasza współpraca z markami takimi jak FAKRO, VELUX czy też SOMFY to dla naszych klientów zawsze gwarancja precyzji wykonania rygorystycznej kontroli jakości oraz długoletniego doświadczenia.

545x409aa.jpg (141 KB)

Stawiamy na Sport

W Knall kochamy każdy sport i szczególnie kibicujemy młodym zawodnikom. Aktualnie stawiamy na klub piłkarski Orlik Blachownia.
certyfikowany-sklep-internetowy.jpg (10 KB)

Sklepy w 12 krajach Europy

Jesteśmy firmą o zasięgu międzynarodowym z naszych produktów korzystają mieszkańcy 12 krajów europy. Prowadzimy sprzedaż przysłon okiennych na terenie Polski, Wielkiej Brytani, Czech, Hiszpanii, Francji, Niemiec, Holandii, Danii, Włoch, Litwy, Rumunii oraz Węgier.