Żaluzje

W naszym sklepie oferujemy: Żaluzje aluminiowe z szeroką gamą lameli 25 i 50mm i bogatej palecie kolorystycznej oraz nastrojowe i klimatyczne Żaluzje drewniane 25mm i 50mm które charakteryzuje eleganckie i estetyczne wykończenie.

wybierz rodzaj

Żaluzje pionowe Wertikale

Wertikale są dekoracjami okiennymi, które świetnie odnajdują się jako osłony dużych powierzchni, zwłaszcza w biurach, salach konferencyjnych i aulach. Do największych ich zalet należy możliwość dokładnego dostosowania kierunku oraz ilości wpadającego do pomieszczenia światła. Umożliwiają to duże, obrotowe lamele. Dzięki wertikalom pomieszczenia są nie tylko osłonięte przed światłem ale też przed nagrzewaniem się. Obsługę wertikali ułatwiają zamontowane silniki, dzięki którym przesłona może się obracać, a lamele zsuwać i rozsuwać w pożądany sposób. W naszym sklepie verticale dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej, różnym stopniu zaciemnienia oraz o różnej szerokości lameli.
Poza tradycyjnymi materiałami oferujemy też produkty o specjalnych atestach: higienicznym i niepalności.

Kup teraz

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe

Pomimo wielu lat istnienia na rynku, żaluzje są nadal funkcjonalnym systemem osłonowym, pozwalającym dowolnie regulować światłem, które wpada do pomieszczenia. Rozwój żaluzji uczynił ją bardziej atrakcyjną, poprzez wprowadzenie różnych jej form. W naszym sklepie oferujemy wolnowiszące żaluzje aluminiowe w trzech rodzajach szerokości lameli: 25mm,  50mm

Kup teraz

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane są osłonami okiennymi, które świetnie wyglądają w każdej aranżacji. Drewno ma w sobie niepowtarzalny charakter, dlatego pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych, które ociepla jak i do klasycznych. Żaluzje drewniane Knall charakteryzuje solidność wykonania, szeroka gama kolorów i piękne wykończenia w postaci: maskownicy rynny górnej, wykończenia sznurków, czy też eleganckiego drewnianego pokrętła, które czynią nasze żaluzje atrakcyjnymi, nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Posiadamy w swojej ofercie wolnowiszące żaluzje drewniane o dwóch szerokościach lameli i w trzech gamach kolorów. Żaluzje drewniane Knall są idealne do domu, biura czy hotelu.

Kup teraz

Żaluzje fasadowe

System żaluzji fasadowych spełnia te wszystkie wymagania przyczyniając się do redukcji użycia urządzeń klimatyzacyjnych, a tym samym do zaoszczędzenia energii elektrycznej. Budowa tego typu osłon przeciwsłonecznych sprawia, że pomiędzy kurtyną a szkleniem nie tworzy się tzw. „poduszka powietrzna'', gdyż powietrze jest wywiewane przez wiatr i szyba pozostaje chłodna. Dodatkowo funkcja regulacji kąta nachylenia lameli pozwala na dostosowanie stopnia zaciemnienia do indywidualnych preferencji użytkownika. Kontrola dostępu promieni słonecznych może następować również przy użyciu automatyki pogodowej, która sukcesywnie dokonuje pomiarów położenia słońca i płynnie steruje żaluzję.

Kup teraz

Żaluzje

Żaluzje W kategorii żaluzje nasz sklep oferuje osłony wewnętrzne lub zewnętrzne. Nowoczesne żaluzje wewnętrzne są gustownym elementem wykończenia wnętrz, a ich różne rodzaje pozwolą dopasować osłonę do stylu w jakim chcemy wnętrza urządzić. Ponadto listwy żaluzji stanowią skuteczną ochronę przed słońcem i nagrzewaniem, co sprawia, że produkty z tej grupy są bardzo funkcjonalne. Wysoka jakość materiałów wpływa na ich estetykę, którą zachowują na długi okres czasu. Z kolei żaluzje zewnętrzne, jako bariera dla promieni słonecznych, bardzo skutecznie chronią dom przed nagrzewaniem. Rodzaje żaluzji wewnętrznych:

  • Żaluzje drewniane
  • Żaluzje aluminiowe
  • Żaluzje pionowe – wertikale

Rodzaje żaluzji zewnętrznych:

  • Żaluzje fasadowe

W naszym sklepie wszystkie rodzaje żaluzji produkowane są na wymiar podany przez Klienta przy składaniu zamówienia. Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami, co pozwala nam oferować Klientom sprawdzone produkty najwyższej jakości.

Żaluzje wewnętrzne

Żaluzje drewniane

to wyjątkowy produkt w tej kategorii. Produkowane są z naturalnego drewna – lipy syberyjskiej lub bambusa. Żaluzje bambusowe są nieco lżejsze. Naturalne drewno idealnie wpasuje się w różne style wykończenia wnętrz, a szczególnie w te, które charakteryzuje właśnie wykorzystanie naturalnych surowców. Żaluzje mają drewniany osprzęt z gustowną gałką do regulacji nachylenia listew (lameli). Szerokość listew może być różna – żaluzje drewniane 25mm oraz 50mm, a także 65mm. Lamele węższe idealnie sprawdzają się w mniejszych wnętrzach, szersze przeznaczone są raczej do dużych okien. Żaluzje drewniane na wymiar pozwolą dopasować produkt do indywidualnych potrzeb i dobrać je do rozmiarów (nawet niestandardowych) okien. Listwy są nieco grubsze niż w standardowych żaluzjach dlatego stanowią nieco lepszą barierę dla słońca, co wpływa na obniżenie temperatury wewnątrz podczas upałów. Jednocześnie, z tej samej przyczyny, produkt jest cięższy, co trzeba brać pod uwagę przy montażu. Nie zaleca się także zakładania żaluzji drewnianych w pomieszczeniach, w których często występuje wilgoć np. kuchnia, łazienka.

Żaluzje aluminiowe

to jeden z najbardziej klasycznych rodzajów osłon wewnętrznych dostępnych na rynku. Nowoczesne żaluzje aluminiowe w niczym nie przypominają produktów, które możemy pamiętać sprzed lat. Nowoczesne sposoby produkcji sprawiają, że ich jakość jest na najwyższym poziomie, a różne rodzaje lameli i szeroka paleta kolorystyczna pozwala bez problemu skomponować osłony z wyglądem wnętrza.Żaluzje aluminiowe mają różną szerokość lameli (listew, których nachyleniem regulujemy ilość światła wpadającego do pomieszczeń); szerokość pozwala dostosować osłonę do wielkości okna. Żaluzje z lamelami 16mm (w wersji lekkiej żaluzje aluminiowe z taśmą) bardzo dobrze sprawdzą się w mniejszych oknach, natomiast żaluzje aluminiowe 25mm i żaluzje aluminiowe 50mm będą odpowiednie do większych okien. Obecnie w projektach architektonicznych budynków najczęściej pojawiają się duże przeszklenia - indywidulane dopasowanie osłon pozwala Klientowi zaprojektować żaluzje aluminiowe szerokie z szerszymi listwami odpowiednie nawet do bardzo dużych okien. Dodatkową zaletą jest tu wybór różnych rodzajów listew, poza aluminiowymi klasycznymi można wybrać żaluzje aluminiowe drewnopodobne lub perforowane czyli listwy z małymi otworkami rozpraszającymi światło słoneczne.

Wertikale wewnętrzne

inaczej nazywane są roletami pionowymi ponieważ zaprojektowano je w postaci długich, pionowych pasów materiału. Ustawienie materiałowych lameli reguluje mechanizm łańcuszkowy. Połączenie materiałów wertikali mechanizmem łańcuszkowym oraz dociążenie na dole sprawia, że rolety estetycznie się układają. Rolety pionowe na wymiar sprawdzą się przede wszystkim w dużych przestronnych wnętrzach; jeśli mają osłaniać okna w mniej przestronnych pomieszczeniach można wybrać węższe pasy i dobrać jasną kolorystykę osłon; wtedy nie będą one pomniejszać optycznie przestrzeni. Żaluzje zewnętrzne W grupie żaluzji zewnętrznych mamy żaluzje fasadowe. Ponieważ żaluzja fasadowa montowana jest po zewnętrznej stronie okna bardzo skutecznie zapobiega nagrzewaniu się pomieszczeń podczas upałów. Wysoka skuteczność wynika z tego, że żaluzja zapobiega zetknięciu się promieni słonecznych z szybą, która dzięki temu pozostaje chłodna, a to okna w największym stopniu odpowiadają za nagrzewanie się pomieszczeń.

Żaluzje fasadowe

natynkowe zakładane są w budynkach już istniejących, natomiast żaluzje fasadowe podtynkowe montuje się podczas budowy. Ten rodzaj osłon dostępny jest w palecie kolorystycznej, która pozwala dobrać produkt do wyglądu elewacji. Żaluzje fasadowe na elewacji wyglądają dzięki temu estetycznie i podkreślają charakter całego budynku. Działają identyczne jak klasyczne żaluzje wewnętrzne ponieważ tworzą je poziome listwy (lamele), których nachylenie reguluje ilość słońca wpadającego do budynku. Listwami steruje napęd elektryczny.