Rolety Fakro

*Aby odpowiednio dobrać rolety dachowe FAKRO należy znać rozmiar okna, który podany jest na tabliczce znamionowej umieszczonej na skrzydle okna.

wybierz rodzaj

Markizy FAKRO

Markiza stanowi optymalne rozwiązanie jako ochrona przed nadmiernym ciepłem słonecznym, pozwalając jednocześnie na kontakt wzrokowy z otoczeniem. Markiza absorbuje promieniowanie słoneczne już przed szybą i emituje ciepło na zewnątrz, przez co w słoneczne dni bardzo dobrze chroni wnętrze przed uciążliwym upałem. Zapewnia również naszym oczom wizualny komfort, chroniąc je przed szkodliwym oddziaływaniem refleksów, co jest szczególnie ważne podczas pracy z komputerem.

Markiza AMZ wykonana jest z wytrzymałej, odpornej na czynniki atmosferyczne siatki. Jest ona zrolowana na wałku ze sprężyną i włożona w kaseton aluminiowy montowany nad oknem. Taka konstrukcja umożliwia łatwą obsługę markizy, a także pozwala na zastosowanie szerszego materiału, co skuteczniej zacienia wnętrze. W komplecie z markizą znajduje się drążek o długości 80 cm.

Kup teraz

Rolety FAKRO 100% zaciemniające

Roleta ARF Sunset stanowi bardzo dobrą ochronę przed światłem słonecznym zapewniając zaciemnienie pomieszczenia. Dzięki jej zastosowaniu nawet podczas słonecznych dni na poddaszu może „zapanować przyjemny mrok" w chwilach, gdy potrzebujemy odpoczynku. Roleta ARF wykonana jest z eleganckiego, dekoracyjnego materiału, który nie przepuszcza światła. Posiada boczne prowadnice, które umożliwiają zatrzymanie rolety w dowolnej pozycji oraz pozwalają na zaciemnienie wnętrza.

Kup teraz

Rolety FAKRO dekoracyjne

Roleta standard ARS chroni przed światłem stanowiąc jednocześnie dodatkową dekorację wnętrza. Roleta ARS redukuje dopływ światła, podnosi estetykę wnętrza, a szeroka kolorystyka materiałów (jednobarwnych i wzorzystych) pozwala dobrać materiał do wystroju każdego pomieszczenia. Roleta ARS to tkanina zrolowana na wałku ze sprężyną. Wyposażona jest w estetyczną listwę aluminiową kryjącą wałek rolety. Trzy pary zaczepów umieszczonych na skrzydle okna umożliwiają ustawienie rolety w różnych pozycjach.

Kup teraz

Rolety FAKRO zewnętrzne

Roleta zewnętrzna zapewnia pełny komfort użytkowania poddasza ponieważ chroni przed nadmiarem ciepła, umożliwia zaciemnienie wnętrza, stanowi ochronę przed hałasem z zewnątrz oraz zapewnia poczucie prywatności na poddaszu.

Roleta dzięki temu, że zamontowana jest na zewnątrz, skutecznie chroni w słoneczne dni przed uciążliwym upałem. Lamele aluminiowe są połączone specjalnym gumowym łącznikiem zwiększającym odporność pancerza rolety na czynniki atmosferyczne.

Kup teraz

Żaluzje FAKRO

Żaluzja AJP to popularny dodatek do okien dachowych, za pomocą którego możemy regulować ilość napływającego światła do pomieszczenia. Poprzez zmianę kąta nachylenia lameli możemy sterować kierunkiem wpadania promieni słonecznych i tworzyć wyjątkowy nastrój. Żaluzja AJP chroni przed nadmiernym nasłonecznieniem oraz stanowi element dekoracyjny. Boczne aluminiowe prowadnice umożliwiają pełniejsze zaciemnienie wnętrza oraz pozwalają obrócić skrzydło przy zaciągniętej żaluzji.

Kup teraz

Markizy do okien pionowych

Markizy VMZ przeznaczone są do stolarki pionowej. Montowane są na zewnątrz w oknach i drzwiach (tarasowych i balkonowych) wykonanych z PVC, aluminium lub drewna. Markizy umożliwiją ochronę wnętrza pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem oraz pozwalają na równomierny rozkład natężenia światła, poprawiając komfort osób przebywających w pomieszczeniu.

Kup teraz

Rolety FAKRO plisowane

Zasłona plisowana APS to elegancka, dekoracyjna zasłona przeciwsłoneczna wzbogacająca każde wnętrze. Poprzez jej zastosowanie w pomieszczeniu uzyskujemy miękkość światła i harmonię kolorów współgrających z wystrojem wnętrza. Prowadnice aluminiowe w kolorze białym kryją brzegi materiału i pozwalają ustawić zasłonę w dowolnej pozycji.

Kup teraz

KAŻDY Z NAS MOŻE ZOSTAĆ DYREKTOREM ŚWIATŁA
Akcesoria pozwalają regulować ilość i natężenie światła wpadającego do pomieszczenia. Dzięki temu można osiągnąć całkowitą ciemność, nawet w słoneczny dzień. Chronią również przed niechcianymi refleksami na ekranie komputera. *Wszystkie produkty FAKRO są w 100% oryginalne

Rolety dachowe FAKRO to skuteczna ochrona poddasza użytkowego przed słońcem która pomaga utrzymać komfortową temperaturę w pomieszczeniach. W domu jest to często przestrzeń, w której umiejscowione są: sypialnia, pokój dziecięcy, łazienka, garderoba  pomieszczenia, w których mieszkańcy przebywają rano, a następnie po południu i wieczorem. Przestrzeń służąca odpoczynkowi z kolei mieszkania znajdujące się na poddaszu często tworzą otwartą powierzchnię, która czasami służy właścicielowi również do pracy. Oryginalne rolety dachowe FAKRO sklep knall oferuje dostosowane do wszystkich rodzajów okien dachowych Fakro.

W zakresie osłon okiennych dostępne są: wewnętrzne: Rolety dekoracyjne (ARP, ARP elektryczna, ARS eko) Rolety zaciemniające podgumowane dające 100% zaciemnienia (ARF, ARF elektryczna) Żaluzje (AJP, AJP elektryczna) Rolety plisowane (APF, APS) Zewnętrzne: Markizy (AMZ ręczna, AMZ ręczna NEW, AMZ elektryczna, AMZ solarna) Rolety (ARZ -H ręczna, ARZ Z – wave elektryczna, ARZ solarna)