FAKRO – polska marka na światowych rynkach

Firma Fakro ma za sobą 27 lat historii (była pierwszą w Polsce, która zaczęła produkować okna dachowe). W tym czasie z małego rodzinnego przedsiębiorstwa (100% polskiego kapitału) zmieniła się w Grupę FAKRO, która jest jednym z liderów światowego rynku okien dachowych. Na ofertę firmy składają się: okna dachowe, okna do dachów płaskich, stolarka pionowa INNOVIEW (aluminiowo-drewniane okna pionowe), schody strychowe oraz akcesoria dachowe. Produkty FAKRO można obecnie kupić w ponad 50-ciu krajach świata.

Grupa FAKRO ciągle się rozwija stawiając na rozwój, innowacyjność, odpowiedzialność społeczną oraz kreatywność i efektywność. Firma posiada własne centrum badawczo – rozwojowe; powołała także Fundację Pomyśl o Przyszłości, której celem jest m.in. propagowanie wiedzy na temat gospodarki. Produkty FAKRO powstają z myślą o ludziach i ich domach (bezpieczeństwo, energooszczędność), a także środowisku naturalnym (ekologia).

FAKRO w Knall

Oferowanie Klientom marek innych niż własna to wielka odpowiedzialność. Dlatego do współpracy wybieramy tylko te firmy, których produkty są najwyższej jakości. W dziedzinie osłon do okien dachowych oferujemy m.in. markę FAKRO. Osłony okien dachowych muszą być wytwarzane z dbałością o szczegóły przede wszystkim dlatego, że chronią przed nagrzewaniem powierzchnie najbardziej narażone na działanie promieni słonecznych – umieszczone bezpośrednio pod dachem pokoje poddasza. Znajdują się tam często sypialnie i pokoje dziecięce, a więc pomieszczenia, w których odpoczywamy. Latem musimy skutecznie zadbać o to, aby panowała w nich przyjemna temperatura, a nic nie zrobi tego skuteczniej niż osłony zewnętrzne.

Oferujemy następujące produkty marki FAKRO:

  • Rolety, a w tym:

a) Dekoracyjne: ARP, ARP elektryczna, ARS eko
b) Zaciemniające: ARF, ARF elektryczna
c) Plisowane: APS
d) Zewnętrzne: ARZ solarna, ARZ Z-Wave elektryczna, ARZ-H,

  • Żaluzje: AJP, AJP elektryczna
  • Markizy: AMZ, AMZ elektryczna, AMZ NEW, AMZ solarna

Szczegółowe informacje i opisy produktów na naszej stronie internetowej www.knall.com.pl w zakładce DACHOWE

Blog