Jaką moskitierę możemy wybrać w Knall.pl?

Jaką moskitierę możemy wybrać w Knall.pl?

Wszystkie nasze moskitiery są przygotowywane na wymiar, dzięki czemu skutecznie chronią domy i mieszkania przed uciążliwymi owadami. Produkowane są z materiałów bardzo dobrej jakości, odpornych na mróz i deszcz, dlatego nie trzeba ich demontować po sezonie. Choć moskitiery kojarzone są głównie z wiosną i latem to bardzo przydają się również jesienią. Często występują wtedy wyższe temperatury, a komary i muchy są nadal aktywne.

Systemy moskitier – wybierz najlepszą dla siebie

Poza dopasowaniem odpowiedniego wymiaru dobieramy sposób mocowania (wszystkie są proste w montażu/demontażu) oraz kolorystykę odpowiednią barwy ramy okiennej.

  • Modern (moskitiera drzwiowa) – montowana na drzwiach balkonowych, tarasowych lub innych; moskitiera o maksymalnej wysokości 160cm i szerokości 120cm. W żaden sposób nie ogranicza korzystania z drzwi. Profil jest w całości wykonany z aluminium, o jego wysokiej jakości decydują dodatkowo narożniki wewnętrzne, solidne zawiasy oraz elegancka klamka. Kolorystyka: biel, brąz, orzech, mahoń oraz złoty dąb.
  • Moskitiera ramowa na kołnierz (okienna) – to jedno z najprostszych i najwygodniejszych rozwiązań w zakresie ochrony okien przed owadami. Montowana na ramie okiennej, bez ingerencji w stolarkę; mocujemy ją na ramie przy pomocy metalowych blaszek zachodzących na uszczelkę – bardzo prosty montaż/demontaż. Została w całości wykonana z aluminium. Maksymalne wymiary produktu: szerokość 120cm, wysokość 160cm. Kolorystyka: biel, brąz, orzech, mahoń oraz złoty dąb.
  • Moskitiera ramowa ma magnes (okienna) – bardzo prosta w montażu/demontażu, bez ingerencji w stolarkę okienną. Do zewnętrznej ramy okna przykręcamy magnesy, a następnie mocujemy do nich ramę z moskitierą. Maksymalne wymiary produktu: szerokość 120cm, wysokość 160cm. Profil w całości wykonany z aluminium. Kolorystyka: biel, brąz.

Blog