Żaluzje drewniane 50 mm drabinka taśmowa

Loading...

Oceń ten produkt:

Loading...

Opinie klientów:

żaluzje prezentują się super, nadają charakteru, na pewno jeszcze wróce z kolejnym zakupem :)
fajnie wyglądają
Jakość wykonania na bardzo wysokim poziomie.
przepiękne =)
żaluzję robią wrażenie
super polecam!
Troszkę długi czas oczekiwania ale warto, prezentują się pięknie

Żaluzje drewniane 50 mm drabinka taśmowa

Żaluzje drewniane wyposażone w płatki lameli o szerokości 50 mm
2 lata gwarancji Bezpiecznie zakupy Fabryka online Produkt polski

Zamów powyżej 400 zł, przesyłka będzie DARMOWA.
Koszt wysyłki zamówienia o wartości do 400 zł to 17.90 zł.

Idealne dopasowanie

Idealne dopasowanie

Żaluzje drewniane idealnie nadają się do udekorowania i zaciemnienia biura, pokoju dziennego, salonu czy tez sypialni.

Niezwykle nastrojowe i klimatyczne osłony, które komponują się zarówno w nowoczesnych, jak i stylowych wnętrzach. Bogata kolorystyka oraz eleganckie i estetyczne wykończenia (tj. maskownica rynny górnej, drewniane pokrętło, zakończenia sznurków) sprawiają, że takie żaluzje znajdą uznanie u najbardziej wymagających koneserów wyposażenia mieszkań, biur, hoteli.

Wszystkie nasze żaluzje produkujemy na wymiar, dzięki temu są zawsze idealnie dopasowane.

Wysoka jakość

Materiały wysokiej jakości

Oferowane przez nas żaluzje są wykonywane z wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących ich najwyższą jakość. Profile oraz górna maskownica żaluzji wykonane są z wysokogatunkowego egzotycznego drewna. Żaluzję wyposażone są w najlepszej jakości mechanizm pozwalający na podnoszenie opuszczanie i uchylanie lameli. Standardowo każda żaluzja posiada frontowy karnisz ozdobny. W systemie stosuje się aluminiową rynnę górną, w której umieszczone są wszystkie podzespoły sterowania żaluzją. Rynna jest osłonięta maskownicą w kolorze listew, co dodatkowo podkreśla charakter tak wykonanej żaluzji. Standardowo żaluzja wyposażona jest w konstrukcję nośną taśmową. 

Grupy płatków lameli

Płatki lameli

 • (Wooden) drewniane 50mm to elegancka, ekskluzywna osłona okienna. Znakomicie komponują się ze stylistyką wnętrz, w których dominuje drewno, aluminium i szkło. Niepowtarzalny wygląd i walory estetyczne, przy tym bogata gama kolorystyczna żaluzji drewnianych zapewnia możliwość swobodnego dopasowania do koloru mebli, podłóg oraz elementów wystroju wnętrza. Listwy żaluzji to prawdziwe lite drewno typu Basswood.
 • (Wooden Pure) drewniane pure 50mm to nowa kolorystyka żaluzji drewnianych 50mm, dobrana została z największą precyzją do naturalnej kolorystyki piasku i kamieni. Drabinki taśmowe dobrano odcieniami do poszczególnych lameli. Dzięki nowym odcieniom PURE doskonale wydobędziesz piękno surowych wnętrz. Żaluzje z kolekcji PURE nadadzą Twojemu wnętrzu niepowtarzalnego klimatu.
 • (Laminated) laminowane 50mm to propozycja żaluzji drewnianej, wzbogaconej o pokrycie zewnętrzne z dekorem, doskonale komponującym się z wyposażeniem wnętrza - w szczególności z meblami i podłogami.
 • (Bamboo) bambusowe 50mm największą zaletą żaluzji bambusowych podobnie jak żaluzji drewnianych jest ich naturalne piękno i nastrojowość, które towarzyszy wnętrzom, wyposażonym w takie osłony. Lamele powstają w procesie łączenia wąskich listewek naturalnego bambusa. Zaletą żaluzji bambusowej jest niewątpliwie ich cieńsza struktura, po podniesieniu żaluzja składa się w znacznie mniejszy pakiet niż żaluzje drewniana.
Charakterystyka

Charakterystyka żaluzji

 • żaluzja wykonana jest na rynnie stalowej z lamelami drewnianymi szerokości 50 mm i drabince taśmowej
 • standardowo żaluzja posiada maskownicę i belkę dolną drewnianą, kolorystycznie zbliżoną do koloru lameli
 • cena żaluzji zawiera mocowania rynny górnej (twisty)
 • po złożeniu żaluzji, pakiet listew drewnianych zajmuje około 10% wysokości + 5 cm rynna górna
 • przeciętna waga 1 m2 żaluzji to 2,2 kg
 • minimalna szerokość żaluzji to 50 cm
 • maksymalna zalecana powierzchnia żaluzji to 5 m2
 • przy szerokości do 70 cm sterowanie i sznurek znajdują się po przeciwnych stronach, powyżej 70 cm są po tej samej stronie. Długość elementów sterujących to ok. 3/4 długości całej żaluzji.
 • standardowo żaluzja nie posiada prowadzenia bocznego ani zaczepów rynny dolnej
 • osprzęt żaluzji (rynna górna i sznurki) zbliżone są do koloru lameli.
 • słoje, sęki i różne struktury to naturalna ozdoba drewna
 • silnik elektryczny firmy Coulisse posiada funkcje - podnoszenie, otwieranie i zamykanie lameli
Wysoka jakość

Uwagi

 • Dopuszczalne są różnice w odcieniach drewna, jego struktury (słoje) oraz nieznaczne odkształcanie się lameli
 • Na cenę żaluzji ze sterowaniem elektrycznym składa się: cena żaluzji, silnika, elementów dodatkowych, pilota / przełącznika
 • W przypadku żaluzji (Bamboo) bambusowe 50mm dopuszczalne są różnice w odcieniach drewna, jego struktury (słoje), nieznaczne odkształcenie się lameli oraz prześwity na płatkach będące wynikiem sklejania i prasowania pędów bambusa.
 • Drabinka sznurkowa w opcji bez dopłaty.
 • Wykonanie żaluzji mieszanych max. 4 kolory + 30 % do ceny żaluzji
 • Dostepne w maksymalnych wymiarach:
 • Maksymalna szerokość: 2700 mm ( 270 cm )
  Maksymalna wysokość: 4600 mm ( 460 cm )
  Maksymalna szerokość w wersji Bambus 2400 mm ( 240 cm )
  Maksymalna szerokość w wersji Africa 2900 mm ( 290 cm )

Żaluzje drewniane - Basswood

Basswood to kolekcja żaluzji drewnianych wykonanych z lipy syberyjskiej. Powierzchnia żaluzji jest gładka, widać na niej delikatny rysunek faktury drewna. Kolorystyka to naturalne odcienie drewna, zarówno jasne jak i ciemniejsze. W zestawie znajdują się kolory biały i czarny. Listwy występują także w szerokości 25 i 65mm.

Żaluzje drewniane - Bambusowe

Żaluzje drewniane z serii Bamboo charakteryzują się tym, że są lżejsze niż klasyczne (wykonane z lipy syberyjskiej). Grubość jest identyczna. Kolory wykorzystane w palecie są klasyczne; przechodzące z odcieni bardzo jasnych po ciemny brąz. W kolekcji Bamboo dostępne są także listwy o szerokości 25mm.

Żaluzje drewniane - Laminowane 

W serii Laminat listwy żaluzji drewnianych pokrywa specjalna powłoka ochronna. Produkowane są z drewna lipy syberyjskiej. Seria występuje w sześciu kolorach – dwóch jasnych, dwóch w odcieniach orzecha i drewna wiśniowego oraz dwóch ciemniejszych. Na każdym kolorze widać zarys naturalnych drewnianych słoi. W serii laminat są także żaluzje z listwami o szerokości 25mm.

Żaluzje drewnianie - Africa&Shade 

Africa & Shades to wyjątkowa kolekcja żaluzji drewnianych. Całość występuje w bardzo charakterystycznych kolorach: brązu, kamienia i szarości (od bardzo jasnych po antracyt). Produkty wykonane są z drewna lipy syberyjskiej. W kolekcji Shade powierzchnia listwy jest gładka i matowa. W kolekcji Africa listwy w dotyku są lekko chropowate, kolor jest także zmatowiony – z odległości całość wygląda bardzo naturalnie i surowo.

Żaluzje Drewniane - Pure

W palecie kolorystycznej serii Wooden Pure dominuje kolor szary. Występuje on tutaj od odcienia bardzo jasnego, aż po odcień bardzo ciemny antracytowy. Pozostałe kolory do delikatne brązy oraz biel i czerń. Faktura listew żaluzji jest bardzo gładka, a kolory zmatowione. Na żaluzjach nie są zaznaczone naturalne drewniane słoje.