Zasłona na taśmie z kieszonkami

Loading...

Oceń ten produkt:

Loading...

Zasłona na taśmie z kieszonkami

2 lata gwarancji Bezpiecznie zakupy Fabryka online Produkt polski

Zamów powyżej 400 zł, przesyłka będzie DARMOWA.
Koszt wysyłki zamówienia o wartości do 400 zł to 17.90 zł.

perfect fit

Zasłony na taśmie z kieszonkami

Przede wszystkim zasłon i/lub firan nie można wpasować w przestrzeń okna – zawiesza się je na karniszu (na ringach lub taśmach, w zależności od preferencji) lub na specjalnej szynie. Najważniejsze jednak jest to, że ta cecha sprawia iż są osłoną bardzo dekoracyjną, ale i zajmującą sporo miejsca wokół okien. Dlatego najlepiej sprawdzą się w większych pomieszczeniach, w których nie będą sprawiać dominującego wrażenia; szczególnie po zasłonięciu okna. Jeśli jednak zasłony mają być umieszczone w pomieszczeniach niedużych to trzeba pamiętać o tym, aby wybrać jasne kolory tkanin. W ten sposób uniknie się wrażenia ciężkości i poczucia, że wnętrze jest mniejsze niż w rzeczywistości. Ozdobne zasłony i/lub firany potrafią odmienić charakter pomieszczenia i stać się jego wyjątkowo gustowną ozdobą – zarówno po odsłonięciu jak i zasłonięciu. Odsłonięte zasłony stają się ozdobną ramą okien, a wnętrze jest pełne światła (dzięki transparentnym tkaninom firan). Można także zdecydować się na same zasłony, co współgra z obecną modą na otwartą przestrzeń okienną. Po zasunięciu ochronią pomieszczenia przed słońcem i niekomfortowo wysoką temperaturą w domu/mieszkaniu, dodatkowo wprowadzą wyjątkowo ciepły klimat, szczególnie wieczorem.

roman fabrics

Tkaniny wysokiej jakości

Tkaniny zasłon i firan są naturalne, identyczne jak w roletach rzymskich. Wysoka jakość tkanin oraz marszczenia sprawiają, że wyglądają i układają się bardzo atrakcyjnie. Jednocześnie wykorzystanie materiałów naturalnych idealnie wpisuje się w najnowsze trendy wystroju wnętrz, które oparte są na prostocie, minimalizmie i naturze. Dzięki temu zasłony i/lub firany dopełniają wnętrza urządzane zgodnie z nowoczesnymi projektami architektury wnętrz. Jednocześnie nie można zapominać, że zasłony i firany są najbardziej klasycznym sposobem osłaniania okien. Na przestrzeni lat zmieniały się tkaniny, modna na określone kolory oraz podnosiła się jakość wykorzystywanych materiałów. Coraz częściej także stosuje się same zasłony (bez firan), które po zsunięciu zostawiają otwartą przestrzeń (często dużych) szyb. Dom staje się pełen przestrzeni i światła, a jego wystrój łączy klasykę z nowoczesnością. W ten sposób zasłony stają się jedną z najbardziej uniwersalnych sposób na ozdabianie i osłanianie przestrzeni okna.

uwagi rolety rzymskie

Uwagi

Do pomieszczeń mniejszych najlepiej będą pasowały te w jasnych kolorach, gładkie lub z bardzo delikatnym rozświetlającym wzorem oraz szyte z cieńszych materiałów. Dzięki temu wnętrze stanie się optycznie większe. Zasłony, w przeciwieństwie do rolet, nie są wkomponowane w okno, ale zajmują przestrzeń wokół niego; ciężkie i ciemne mogą zdominować mniejsze wnętrza. Podobnie jest przy intensywnych akcentach kolorystycznych ścian czy mebli – zasłony i/lub firany w takim wnętrzu są jedynie tłem i ich kolory powinny być neutralne.

  model 1

  Charakterystyka zasłony

  • Szerokość taśmy 10cm,
  • maksymalna szerokość: to aż 3 mb
  • atrakcyjna cena
  • 2 lata gwarancji
  • Maksymalna szerokość: 3000 mm ( 300 cm ) Maksymalna wysokość: 3000 mm ( 300 cm )

  Tkaniny Natural

  Grupa tkanin w kolorach od czekoladowego brązu, przez różne odcienie beżu, aż po jasny kolor ecru. Gładkie lub z widocznymi wzorem tkania. Na niektórych występują florystyczne desenie oraz pionowe i poziome dekoracyjne linie. W grupie Natural występują tkaniny grubsze i cieńsze; odpowiednie do zasłon lub firan.

  Tkaniny Silver

  W serii Silver przeważają stonowane kolory: szarość, czerń, granat, bakłażan, brąz i burgund, ale są także jasne odcienie różu. Materiały są matowe lub z połyskiem (głównie te, na których pojawiają się zdobienia), występują w różnych grubościach i wzorach – gładkich lub z widoczną strukturą materiału, dającą wizualny efekt marmurkowej faktury.

  Tkaniny Pure

  Wszystkie tkaniny w grupie Pure mają jasne kolory; biel, złamana biel, jasny szary. Faktury materiałów są różne: gładkie, przetykane ozdobnymi nitkami, ozdobione wzorem lub dekoracyjną linią. Charakteryzują się także odmienną grubością; są tu tkaniny cieńsze i transparentne odpowiednie na firany oraz grubsze, odpowiedniej na zasłony.