Automatyka Domowa

W zakresie automatyki domowej i inteligentnego domu w ofercie dostępne są: automatyka bram wjazdowych i garażowych, automatyka osłon okiennych – zewnętrznych i wewnętrznych oraz karnisze elektryczne do zasłon dekoracyjnych, kamery oraz alarmy, czujniki: ruchu, dymu, wiatru, sterowanie: termostatem, zamkiem, oświetleniem, a także różnego rodzaju akcesoria. Przy dostępnych rozwiązaniach znajdują się informacje co należy sprawdzić zanim podjęta zostanie decyzja o realizacji instalacji automatyki w budynku już gotowym i użytkowanym.

wybierz rodzaj

SOMFY TaHoma® Premium

Jak możesz dowiedzieć się, czy Twój sprzęt jest kompatybilny?

Które produkty są kompatybilne z centralą TaHoma?

Wszystkie produkty Somfy, wykorzystujące technologię radiową (RTS, io-Homecontrol), systemy alarmowe i podłączone urządzenia (termostaty, kamery, zamki) są kompatybilne. Jeśli w Twoim domu znajdują się urządzenia podłączone za pomocą kabla, możesz korzystając z radiowego mikromodułu Somfy sprawić, aby one również były kompatybilne. Zapoznaj się z pełną listą produktów firmy Somfy i jej partnerów, które możesz podłączyć do centrali TaHoma.

Które produkty są kompatybilne z urządzeniem Connexoon?

Skrzynka /centrala? wykorzystuje protokoły io-homecontrol i RTS. Wybierz model Connexoon, który odpowiada systemowi napędowemu w Twoim domu i pobierz aplikację mobilną. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną listą urządzeń kompatybilnych z Connexoon.

Kup teraz