Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane, bambusowe i laminowane z lamelami o szerokości 25 mm oraz 50 mm:

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane są osłonami okiennymi, które świetnie wyglądają w każdej aranżacji. Drewno ma w sobie niepowtarzalny charakter, dlatego pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych, które ociepla jak i do klasycznych. Żaluzje drewniane Knall charakteryzuje solidność wykonania, szeroka gama kolorów i piękne wykończenia w postaci: maskownicy rynny górnej,wykończenia sznurków czy też eleganckiego drewnianego pokrętła, które czynią nasze żaluzje atrakcyjnymi nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Posiadamy w swojej ofercie wolnowiszące żaluzje drewniane o dwóch szerokościach lameli i w trzech gamach kolorów. Żaluzje drewniane Knall są idealne do domu, biura czy hotelu.

 

(Wooden) drewniane to stylowa i elegancka żaluzja wykonana ze specjalnego gatunku drewna (lipa syberyjska) dodatkowo wzmacniającego jej atuty, oraz również jej wytrzymałość na otaczające warunki. Żaluzja dostępna z szeroką gamą niepowtarzalnych kolorów. 

 

(Laminated) laminowane to propozycja żaluzji drewnianej, wzbogaconej o pokrycie zewnętrzne z dekorem, doskonale komponującym się z wyposażeniem wnętrza - w szczególności z meblami i podłogami. Żaluzje te dostpne są w szerokościach 25 i 50 mm.

 

(Bamboo) bambusowe największą zaletą żaluzji bambusowych podobnie jak żaluzji drewnianych jest ich naturalne piękno i nastrojowość, które towarzyszy wnętrzom, wyposażonym w takie osłony. Lamele, dostępne w szerokości 25 i 50 mm, powstają w procesie łączenia wąskich listewek naturalnego bambusa. Zaletą żaluzji bambusowej jest niewątpliwie ich cieńsza struktura, dzięki czemu po podniesieniu żaluzja składa się w znacznie mniejszy pakiet niż żaluzje drewniana. 


Polecamy