Automatyka Domowa » Do zasłon » Napęd KNALL iRTS WIFI

Cena z VAT:
688.00 zł
Informacje:

Od bardzo cichej pracy, przez miękki start i zatrzymanie, po funkcję pamięci, zatrzymania przy napotkaniu na opór i uruchomienia poprzez pociągnięcie zasłony. KNALL zapewnia niezwykłe doznania przy każdym użyciu.

dostępność
Produkt dostępny w magazynie
ostatnie sztuki
Ilość:
- +
Loading...

Oceń ten produkt:

Loading...

Zadaj pytanie dotyczące tego produktu.

Napęd KNALL iRTS WIFI

Napęd KNALL iRTS WIFI
2 lata gwarancji Bezpiecznie zakupy Fabryka online Produkt polski

Zamów powyżej 400 zł, przesyłka będzie DARMOWA.
Koszt wysyłki zamówienia o wartości do 400 zł to 17.90 zł.

Idealne dopasowanie

Idealne dopasowanie

Z napędu można korzystać przy zasłonach zawieszonych na odcinku prostym lub na łuku, tak często stosowanych przy urządzaniu wnętrz domów czy hoteli. Dzięki dołączonemu pilotowi użytkownik może sterować jedną lub wieloma warstwami tkaniny. Instalacja urządzenia jest prosta a jego obsługa komfortowa. Aluminiowa prowadnica odgrywająca istotną rolę w systemie automatyki domowej może być mieć kształt odcinka prostego lub łuku.

Wysoka jakość

Niespotykany komfort

Napęd do zasłon KNALL cechuje bardzo cicha praca gwarantująca niespotykany komfort użytkowania. Funkcja miękkiego startu i zatrzymania pozwala na płynne przesuwanie zasłon. Inteligentny ogranicznik posiada funkcję pamięci, dzięki której nie ma potrzeby jego ręcznego ustawiania. Funkcja uruchomienia napędu poprzez pociągnięcie zasłony ułatwia jego obsługę i gwarantuje niezwykłe doświadczenia.

Uwagi

Charakterystyka

  • Elegancka praca - silnik prądu stałego z funkcją delikatnego odsłaniania i zasłaniania. Po uruchomieniu napędu i zbliżeniu się do położenia granicznego prędkość spada sprawiając, że zasłona porusza się w bardziej stylowy sposób.
  • Funkcja elektronicznego ogranicznika - w tym przypadku nie ma potrzeby ręcznego ustawiania jego położenia, co znacznie skraca czas uruchamiania. Elektroniczny ogranicznik automatycznie usuwa różnice w położeniu granicznym każdego dnia zachowując precyzję przez długi czas.
  • Wbudowana funkcja odbiornika - napęd do zasłon jest wyposażony w odbiornik kompatybilny ze wszystkimi nadajnikami firmy KNALL. Zasłonami można sterować oddzielnie lub w grupach.
  • Funkcja wykrywania oporu i zatrzymania - po napotkaniu na opór zasłona zatrzyma się automatycznie.
8 razy skuteczniej

Najlepszy w swojej klasie!

  • Funkcja uruchomienia za delikatnym pociągnięciem - ręczne przesunięcie zasłony o około 20 cm spowoduje uruchomienie napędu i zatrzymanie jej w momencie pełnego rozsunięcia lub zasunięcia (bez potrzeby używania pilota).
  • Długa żywotność i wysoka trwałość - w urządzeniu zastosowano wytrzymały pasek zębaty o długiej żywotności, odporny na działanie substancji o wysokiej kwasowości. System zachowa swój kształt przez przynajmniej 15 tys. cykli. Żywotność systemu to 20 lat przy użytkowaniu 2 razy dziennie.
  • Obsługa ręczna przy wyłączonym zasilaniu - przy wyłączonym zasilaniu system obsługuje się tak jak w przypadku standardowych zasłon - należy delikatnie pociągnąć zasłonę, aby zasłonić lub odsłonić okno.
  • Zewnętrzne styki bezpotencjałowe - styki bezpotencjałowe pozwalają podłączyć przełącznik mechaniczny lub dotykowy.