Głowica termostatyczna Somfy Ref : 1870508

Cena z VAT:
399.00 zł
Informacje:

Głowica termostatyczna łączy tradycyjne funkcje ręcznego sterowania z nowoczesnym w wersji smart za pomocą smartfonu - dla komfortu cieplnego w mieszkaniach, apartamentach i domach.

dostępność
Produkt dostępny w magazynie
ostatnie sztuki
Ilość:
- +
Loading...

Oceń ten produkt:

Loading...

Zadaj pytanie dotyczące tego produktu.

Głowica termostatyczna Somfy Ref : 1870508

Głowica termostatyczna w technologii io-homecontrol
2 lata gwarancji Bezpiecznie zakupy Fabryka online Produkt polski

Zamów powyżej 400 zł, przesyłka będzie DARMOWA.
Koszt wysyłki zamówienia o wartości do 400 zł to 17.90 zł.

Głowica termostatyczna
Dzięki wielu funkcjom głowicy termostatycznej io oraz możliwości połączenia jej z centralą TaHoma Twój klient może cieszyć się spersonalizowanym komfortem użytkowania. Została ona zaprojektowany tak, aby ułatwić proces montażu, zapewnić lepszą wydajność ogrzewania oraz ergonomię produktu.

Proces instalacji jest bardzo elastyczny, ponieważ można go przeprowadzić przed jak i w trakcie montażu odbywającego się na obiekcie. W zestawie z urządzeniem dostępne są adaptery do najczęściej spotykanych grzejników w Polsce.

Oszczędność pieniędzy dzięki efektywnej regulacji ogrzewania. Nasza głowica termostatyczna poznaje specyfikację danego domu i dostosowuje sposób ogrzewania tak, aby zwiększyć oszczędności Twojego klienta, ale nie obniżać komfortu domowników.

Dzięki precyzyjnej i płynnej pracy napędu, klient może cieszyć się ogrzewaniem w idealnej ciszy. Głowica termostatyczna Somfy działa bardzo cicho.

Głowica termostatyczna
W ustawieniach głowicy termostatycznej jest możliwe utworzenie dwóch oddzielnych programów tygodniowych. Programy te zapisywane są na urządzeniu, co sprawi, że w razie zerwania połączenia internetowego aktywowany tryb będzie działał automatycznie.

Głowica termostatyczna dzięki innowacyjnym algorytmom będzie odpowiednio wcześnie rozpoczynała proces grzania, aby klient mógł cieszyć się zadaną temperaturą w ustawionej przez siebie godzinie.

Dostępne są 4 tryby działania: W domu 21°C, noc 19°C, nieobecność 17°C, ochrona przeciw zamarzaniu 8°C (wartości fabryczne ustawione domyślnie) – do każdego trybu klient może przypisać własne wartości temperatury i korzystać z nich według własnych, spersonalizowanych potrzeb.

Klient posiada możliwość zablokowania manualnej zmiany temperatury na głowicy i zabezpieczenia przed przypadkową zmianą ustawień włączając funkcję blokowania – Tryb Dziecko.

Obecność funkcji wykrywania otwartego okna spowoduje, że klient już nigdy nie narazi się na niepotrzebne koszty.

Głowica termostatyczna

Zalety produktu:

  • Łatwa wymiana starej głowicy termostatycznej (akcesoria w zestawie)
  • Kompatybilność z TaHoma
  • Możliwość sparowania głowicy z TaHomą przed wyjazdem do klienta i dokonanie ostatecznych korekt już na obiekcie
  • Zoptymalizowane sterowanie: dzięki czujnikom temperatury wody i powietrza średnia temperatura jest możliwie zbliżona do temperatury w pomieszczeniu, pomimo bliskości samego urządzenia do źródła ciepła
  • Szeroki zakres radiowy dzięki protokołowi io-homecontrol