Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne w systemach adaptacyjnych tradycyjne lub z moskitierą:

wybierz rodzaj

Rolety zewnętrzne

  • Rolety zewnętrzne dostępne w naszym sklepie, oparte na systemach adaptacyjnych stosuje się w istniejących już budynkach. Dzięki bogatej kolorystyce bez trudu można dopasować je do wyglądu elewacji, której staną się ozdobą.
  • Wysoką odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz na ścieranie i zarysowania nasze rolety zawdzięczają wysokogatunkowej blasze, z której są wykonane. Dodatkowo odpowiednia konstrukcja i właściwie wyselekcjonowane materiały sprawiają, że rolety zewnętrzne Knall są doskonałą ochroną antywłamaniową.
  • Kolejną niezwykle istotną, zwłaszcza w miastach, cechą naszych rolet jest ich wysoka izolacja akustyczna. Dobra izolacja termiczna pozwala ograniczyć straty ciepła zimą, podczas upałów natomiast zachować wewnątrz przyjemny chłód. System Moskito zastosowany w naszych roletach chroni wnętrze budynku przed owadami. Działa on niezależnie od rolety.
  • Nasze rolety zewnętrzne zaopatrzone są w mechanizm pozwalający na ich zdalne sterowanie. Nie wyklucza on jednak ręcznego sterowania.
  • Montaż rolet zewnętrznych ma kluczowe znaczenie dla naszej kieszeni. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z faktu, iż zimą ciepło uciekające z naszych domów przez drzwi i okna stanowi 25% wszystkich strat termicznych a latem nagrzewanie się pomieszczeń w 80% pochodzi właśnie z tych miejsc.
  • Solidne i właściwie zamontowane rolety zewnętrzne mogą przyczynić się do oszczędności energii sięgającej nawet 30%.

Rolety zewnętrzne występują w dwóch grupach cenowych:

 

Grupa STANDARD są to kolory jednolite: biały, biel kremowa, szary, srebrny, beżowy, ciemno beżowy,  brązowy, ciemno brązowy, szary antracyt , czarny.

 

Grupa EXLCUSIVE są to kolory drewnopodobne: złoty dąb, złoty dąb 24R, mahoń, orzech, orzech 28R


Polecamy