Wielkanoc 2021 – dekoracje

Święta Wielkanocne już za chwilę. Czas pomyśleć o dekoracjach, które podkreślą klimat Świąt i sprawią, że dom będzie wyglądał wyjątkowo. Dekoracje pojawiają się nie tylko na stołach. Jest na nie miejsce także na parapetach okiennych, niewielkich stolikach czy komodach.

W dekoracjach Wielkanocnych, poza elementami związanymi z ich symboliką, widać też wiele radości z wiosny. To czas kiedy zaczynamy coraz bardziej się nią cieszyć.

Co zatem jest na topie w te Święta?

Niezmiennie natura. Naturalne elementy dekoracji są niezmiennie tym czego nie powinno zabraknąć w ozdobach. Świetnym pomysłem są wianki z gałązek lub wikliny. Można je kupić gotowe w różnych kolorach. Często tworzą już przygotowane stroiki wielkanocne. Można jednak także ozdobić je samodzielnie. Wykorzystać do tego klasyczne świąteczne symbole – kolorowe pisanki, baranka, zajączka i kurczaczka oraz mech, kolorowe wstążki czy suszone dodatki. Taki stroik może stanąć na stole, ale również na parapecie; może być też zawieszony na drzwiach.

Świeże kwiaty i bazie – ich także nie powinno zabraknąć w naszych domach w czasie Świąt. Żółte żonkile czy kolorowe tulipany potrafią zmienić wnętrze w niezwykłe miejsce. Dekoracyjne dodatki to nie tylko kwiaty. To także figurki symbolizujące Święta w postaci zajączka, baranka, pisanki. Mogą stanąć na stole czy komodzie w pobliżu wazonu z kwiatami.

Nie bójmy się także kolorów. W roku 2021 w dekoracjach wielkanocnych najmodniejsze będą zieleń, żółć, pomarańcz i błękit. Wiosna jest jednak taka kolorowa – czemu nie wykorzystać w ozdobach naszych ulubionych kolorów? Przecież najlepszy klimat Świąt tworzymy sami – każda dekoracja staje się wyjątkowa kiedy jest tworzona z przyjemnością i staje w miejscu, w którym spotykają się najbliżsi.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy naszym Klientom żeby był to czas spędzony w gronie bliskich osób. Czas spokoju i radości oraz zapomnienia o wszelkich troskach.
Wesołych Świąt!
Zespół Knall

Blog