Rolety

Sklep internetowy knall oferuje Rolety Wewnętrzne: Materiałowe, Rolety Dzień Noc, Rolety Rzymskie, FotoRolety Drukowane oraz Rolety Zewnętrzne: Tradycyjne oraz Screen wszystkie przygotowane do samodzielnego montażu.

wybierz rodzaj

Rolety drukowane

Jeśli zależy Ci na oryginalnym wyglądzie rolety, możesz wybrać jej barwę, wzór lub obraz, który będzie odpowiadał indywidualnym wymaganiom. W kreatorze firmy Knall znajduje się baza zdjęć, licząca ponad 80 milionów obrazów, z pośród których bez trudu można odszukać coś co przypadnie każdemu do gustu. Baza zdjęć jest stale uzupełniana i aktualizowana przez grafików, artystów i agencje.

Kup teraz

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne dostępne w naszym sklepie, oparte na systemach adaptacyjnych stosuje się w istniejących już budynkach. Dzięki bogatej kolorystyce bez trudu można dopasować je do wyglądu elewacji, której staną się ozdobą.

Wysoką odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz na ścieranie i zarysowania nasze rolety zawdzięczają wysokogatunkowej blasze, z której są wykonane. Dodatkowo odpowiednia konstrukcja i właściwie wyselekcjonowane materiały sprawiają, że rolety zewnętrzne Knall są doskonałą ochroną antywłamaniową.

Kup teraz

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie Knall doskonale pasują do każdego stylu wnętrza. Świetnie wyglądają w połączeniu z tradycyjnymi zasłonami oraz jako samodzielna dekoracja. W zależności od materiału użytego do ich produkcji, spełniają one rolę firan lub zasłon. Nadają wnętrzu elegancji i nietuzinkowego wyglądu i bez względu na to czy są w pozycji rozwiniętej czy zsuniętej prezentują się oryginalnie.

Kup teraz

Rolety Zewnętrzne Screen

Rolety SCREEN to przede wszystkim ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem. Możemy dzięki temu zaoszczędzić na kosztach klimatyzacji. Redukcja promieniowania słonecznego nawet do 75%, a tym samym ograniczenie kosztów eksploatacyjnych budynku. Dużym atutem screenów jest możliwość przesłonięcia powierzchni szklanych do szerokości 5 m lub do powierzchni 15 m2 . Nasze wrażenia estetyczne pogłębią wysokiej jakości tkaniny o bogatej gamie kolorystycznej.

Kup teraz

Rolety dzień i noc

Jedną z najnowszych propozycji w dziedzinie dekoracji okiennych jest roleta dzień noc, zwana też zebrą lub duo. Zdobywa ona coraz większą ilość zwolenników dzięki swojemu nowatorskiemu zastosowaniu - możliwości regulowania dostępu światła do wnętrza. W zależności od potrzeb możemy całkowicie przyciemnić pomieszczenie lub też wpuścić do niego jak najwięcej światła z zewnątrz. Inspirowane żaluzjami poziomymi rolety dzień noc, uszyte są z dwóch warstw materiału. Z powodzeniem zastępują one zarówno firany jak i tradycyjne rolety czy zasłony.

W dzień, gdy chcemy widzieć co dzieje się na zewnątrz ustawiamy pasy materiału na opuszczonej rolecie tak by była ona przezroczysta, kiedy potrzebujemy natomiast intymności i osłony przed światem zewnętrznym zasłaniamy całkowicie okno.

Kup teraz

Rolety wewnętrzne materiałowe

Zadbaliśmy by rolety dostępne w naszym sklepie były jak najwyższej jakości, w przystępnych cenach oraz w najnowocześniejszej gamie kolorów czy wzornictwie. Liczymy na to, że nasze produkty poruszą Państwa wyobraźnię i zainspirują. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rolet, każdy odnajdzie coś co odpowiadać będzie jego gustowi.

Kup teraz

Polecamy