Żaluzje

W naszym sklepie oferujemy: Żaluzje aluminiowe z szeroką gamą lameli 16, 25 i 50mm i bogatej palecie kolorystycznej oraz nastrojowe i klimatyczne Żaluzje drewniane 25mm i 50mm które charakteryzuje eleganckie i estetyczne wykończenie.

wybierz rodzaj

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe

Pomimo wielu lat istnienia na rynku, żaluzje są nadal funkcjonalnym systemem osłonowym, pozwalającym dowolnie regulować światłem, które wpada do pomieszczenia. Rozwój żaluzji uczynił ją bardziej atrakcyjną, poprzez wprowadzenie różnych jej form. W naszym sklepie oferujemy wolnowiszące żaluzje aluminiowe w trzech rodzajach szerokości lameli: 16mm, 25mm,  50mm

Kup teraz

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane są osłonami okiennymi, które świetnie wyglądają w każdej aranżacji. Drewno ma w sobie niepowtarzalny charakter, dlatego pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych, które ociepla jak i do klasycznych. Żaluzje drewniane Knall charakteryzuje solidność wykonania, szeroka gama kolorów i piękne wykończenia w postaci: maskownicy rynny górnej,wykończenia sznurków czy też eleganckiego drewnianego pokrętła, które czynią nasze żaluzje atrakcyjnymi nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Posiadamy w swojej ofercie wolnowiszące żaluzje drewniane o dwóch szerokościach lameli i w trzech gamach kolorów. Żaluzje drewniane Knall są idealne do domu, biura czy hotelu.

Kup teraz

Polecamy