Żaluzje drewniane 25 mm drabinka sznurkowa

Loading...

Oceń ten produkt:

Loading...

Opinie klientów:

bardzo dobra jakość polecam
żaluzje wysokiej jakości, mechanizm chodzi lekko jestem zadowolona
chciałam założyć 50tki ale w końcu wybrałam żaluzje 25 mm i są super ;-)
szybki montaż, fajnie się prezentują
Bardzo dobra jakoś polecam roleta bardzo ładnie wygląda

Żaluzje drewniane 25 mm drabinka sznurkowa

Żaluzje drewniane wyposażone w płatki lameli o szerokości 25 mm
2 lata gwarancji Bezpiecznie zakupy Fabryka online Produkt polski

Zamów powyżej 400 zł, przesyłka będzie DARMOWA.
Koszt wysyłki zamówienia o wartości do 400 zł to 17.90 zł.

Idealne dopasowanie

Idealne dopasowanie

Żaluzje drewniane idealnie nadają się do udekorowania i zaciemnienia biura, pokoju dziennego, salonu czy tez sypialni.

Niezwykle nastrojowe i klimatyczne osłony, które komponują się zarówno w nowoczesnych, jak i stylowych wnętrzach. Bogata kolorystyka oraz eleganckie i estetyczne wykończenia (tj. maskownica rynny górnej, drewniane pokrętło, zakończenia sznurków) sprawiają, że takie żaluzje znajdą uznanie u najbardziej wymagających koneserów wyposażenia mieszkań, biur, hoteli.

Wszystkie nasze żaluzje produkujemy na wymiar, dzięki temu są zawsze idealnie dopasowane.

Wysoka jakość

Materiały wysokiej jakości

Oferowane przez nas żaluzje są wykonywane z wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących ich najwyższą jakość. Profile oraz górna maskownica żaluzji wykonane są z wysokogatunkowego egzotycznego drewna. Żaluzję wyposażone są w najlepszej jakości mechanizm pozwalający na podnoszenie opuszczanie i uchylanie lameli. Standardowo każda żaluzja posiada frontowy karnisz ozdobny. W systemie stosuje się aluminiową rynnę górną, w której umieszczone są wszystkie podzespoły sterowania żaluzją. Rynna jest osłonięta maskownicą w kolorze listew, co dodatkowo podkreśla charakter tak wykonanej żaluzji. Standardowo żaluzja wyposażona jest w konstrukcję nośną sznurkową. 

Grupy płatków lameli

Płatki lameli

 • (Wooden) drewniane 25mm to stylowa i elegancka żaluzja wykonana ze specjalnego gatunku drewna (lipa syberyjska) dodatkowo wzmacniającego jej atuty, oraz również jej wytrzymałość na otaczające warunki. Żaluzja dostępna z szeroką gamą niepowtarzalnych kolorów.
 • (Laminated) laminowane 25mm to propozycja żaluzji drewnianej, wzbogaconej o pokrycie zewnętrzne z dekorem, doskonale komponującym się z wyposażeniem wnętrza - w szczególności z meblami i podłogami. Żaluzje te dostpne są w szerokościach 25 i 50 mm.
 • (Bamboo) bambusowe 25mm największą zaletą żaluzji bambusowych podobnie jak żaluzji drewnianych jest ich naturalne piękno i nastrojowość, które towarzyszy wnętrzom, wyposażonym w takie osłony. Lamele, dostępne w szerokości 25 i 50 mm, powstają w procesie łączenia wąskich listewek naturalnego bambusa. Zaletą żaluzji bambusowej jest niewątpliwie ich cieńsza struktura, dzięki czemu po podniesieniu żaluzja składa się w znacznie mniejszy pakiet niż żaluzje drewniana.
Charakterystyka

Charakterystyka żaluzji

 • żaluzja wykonana jest na rynnie aluminiowej z lamelami drewnianymi o szerokości 25 mm
 • w wersji (Laminated) laminowane 25mm lamele są malowane w kolorach imitujących występujące na rynku laminaty drewnopodobne
 • standardowo żaluzja Drewniana 25 mm wykonana jest z osłoną rynny górnej i belką dolną drewnianą w kolorze lameli
 • cena żaluzji zawiera mocowania rynny górnej (twisty)
 • żaluzja nie posiada prowadzenia bocznego w standardzie
 • po złożeniu żaluzji pakiet lameli zajmuje około 18% jej wysokości
 • przeciętna waga 1 m2 żaluzji to 2,2 kg
 • do szerokości 35 cm sterowanie i sznurek znajdują się po przeciwnych stronach, powyżej 35 cm są po tej samej stronie. Długość elementów sterujących to ok. 3/4 długości całej żaluzji.
 • kolory sznurków i drabinek zbliżone są do kolorów lameli
 • słoje, sęki i różne struktury to naturalna ozdoba drewna
 • w wersji z silnikiem elektrycznym (24V) dostępne kolory silnika to biały, beżowy, srebrny
 • silnik elektryczny posiada funkcje - obracanie lameli
 • kompaktowa konstrukcja
Wysoka jakość

Uwagi

 • Dopuszczalne są różnice w odcieniach drewna, jego struktury (słoje) oraz nieznaczne odkształcanie się lameli
 • Na cenę żaluzji ze sterowaniem elektrycznym składa się: cena żaluzji, silnika, elementów dodatkowych, pilota / przełącznika
 • W przypadku żaluzji (Bamboo) bambusowe 25mm dopuszczalne są różnice w odcieniach drewna, jego struktury (słoje), nieznaczne odkształcenie się lameli oraz prześwity na płatkach będące wynikiem sklejania i prasowania pędów bambusa.
 • Dostepne w maksymalnych wymiarach:
  Maksymalna szerokość: 2700 mm ( 270 cm )Bambusowe 1800 mm ( 180 cm )
  Maksymalna wysokość: 3000 mm ( 300 cm ) 

Żaluzje drewniane - Basswood

Basswood to kolekcja żaluzji drewnianych wykonanych z lipy syberyjskiej. Powierzchnia żaluzji jest gładka, widać na niej delikatny rysunek faktury drewna. Kolorystyka to naturalne odcienie drewna, zarówno jasne jak i ciemniejsze. W zestawie znajdują się kolory biały i czarny. Listwy występują także w szerokości 25 i 65mm.

Żaluzje drewniane - Bambusowe

Żaluzje drewniane z serii Bamboo charakteryzują się tym, że są lżejsze niż klasyczne (wykonane z lipy syberyjskiej). Grubość jest identyczna. Kolory wykorzystane w palecie są klasyczne; przechodzące z odcieni bardzo jasnych po ciemny brąz. W kolekcji Bamboo dostępne są także listwy o szerokości 25mm.

Żaluzje drewniane - Laminowane 

W serii Laminat listwy żaluzji drewnianych pokrywa specjalna powłoka ochronna. Produkowane są z drewna lipy syberyjskiej. Seria występuje w sześciu kolorach – dwóch jasnych, dwóch w odcieniach orzecha i drewna wiśniowego oraz dwóch ciemniejszych. Na każdym kolorze widać zarys naturalnych drewnianych słoi. W serii laminat są także żaluzje z listwami o szerokości 25mm.