Verticale knall – cały czas na czasie

« Wstecz do bloga

Liczne korzyści wynikające z zastosowania żaluzji pionowych w przestrzeniach użyteczności publicznej powodują, że jest to rozwiązanie właściwie ponadczasowe. Przede wszystkim zapewniają komfort pracy: korzystamy z naturalnego światła słonecznego, unikając nieprzyjemnie wysokiej temperatury. Tam gdzie wykorzystuje się klimatyzację powodują, że korzystanie z niej jest bardziej ekonomiczne, dzięki unikaniu nadmiernego nagrzewania pomieszczeń. Możliwość przedzielania przestrzeni przy ich pomocy zapewnia komfort pracy w gabinetach lekarskich czy kosmetycznych.

 

Producenci stosują coraz to nowsze struktury materiałów i rozbudowują paletę barw lameli, dzięki czemu bez problemu dostosują się one do wystroju wnętrza. Jasne kolory będą optycznie powiększać pomieszczenie; kolorowe i teksturowane nadadzą stylu przestronnym salom.

 

Verticale – systemy i szerokość lameliVerticale

 Wybór szerokości lameli zależeć może przede wszystkim od rodzaju pomieszczenia i jego przestrzeni, a także funkcji, które ma spełniać vertikal. Jeśli chcemy wykorzystać go na dużej przestrzeni, a lamele będą tylko odchylane, możemy wybrać te o szerokości 127 mm. Podobnie jeśli zastosujemy żaluzje jako przegrodę. Natomiast jeśli wiemy, że będziemy nie tylko odchylać pasy, ale także często przesuwać całość wtedy bardziej komfortowe jest zastosowanie tych o szerokości 89 mm.

Blog

Produkty którę mogą Cię zainteresować

Sprawdź również.

Wszystkie artykuły i porady »