Zasłony

Sklep internetowy knall oferuje Trzy systemy zasłon: na szyny sufitowe, na karnisze rurowe  oraz zasłony mikroflex.

wybierz rodzaj

Zasłony Mikroflex

To innowacyjny sposób układania zasłon, mają one na stałe wszyte niewielkie plastikowe haczyki, które sprawiają, że materiał jest zawsze pofałdowany w równych odstępach. W systemie Mikroflex występują trzy sposoby marszczenia: Flex 1, Flex 2 oraz Flex 3. Taśmy i haczyki marszczące ułatwiają układanie firan oraz nadają im estetyczny wygląd. Wszystkie systemy charakteryzuje marszczenie 1:2 oznacza to, że po umarszczeniu gotowa zasłona będzie dwa razy węższa. Wyjątkami są Flex 1 – marszczenie 1:1,7 oraz Flex 3 - marszczenie 1:2,5

Kup teraz

Zasłony karnisze rurowe

Wybór zasłon i/lub firan ozdobnych jako sposobu ochrony wnętrz przed słońcem sprawia, że jednocześnie stają się one bardzo istotnym elementem dekoracji wnętrz. Potrafią nadać im elegancji, ale niewłaściwie dobrane potrafią je przytłoczyć. Dlatego warto poznać najważniejsze zasady ich doboru.

Kup teraz

Zasłony na szyny sufitowe

Zasłony i firany mogą być w różny sposób wieszane i marszczone - sklep internetowy Knall oferuje tu trzy systemy. Ponieważ w codziennym użytkowaniu naturalne jest, że zasłony mogą być często rozsuwane i zasuwane to przy ich zakupie należy odpowiednio wymierzyć długość. Optymalnie powinny się kończyć około 1,5cm nad podłogą. Do wnętrz w stylu klasycznym będą pasowały tkaniny z lekkim połyskiem, cięższe i z ozdobnym deseniem jeśli znajdą się w większej przestrzeni; także w ciemniejszych kolorach. Z kolei wnętrza nowoczesne to jasne kolory, gładka tkanina lub tkanina z zaznaczoną linią prostą. We wnętrzach nowoczesnych sprawdzą się także wzory florystyczne.

Kup teraz

Polecamy