Zamek sterowany smartfonem DoorLock Ref : 1870631

Cena z VAT:
1303.00 zł
Informacje:

Pełna kontrola nad dostępem do domu

dostępność
Produkt dostępny w magazynie
ostatnie sztuki
Ilość:
- +
Loading...

Oceń ten produkt:

Loading...

Zadaj pytanie dotyczące tego produktu.

Zamek sterowany smartfonem DoorLock Ref : 1870631

Pełna kontrola nad dostępem do domu
2 lata gwarancji Bezpiecznie zakupy Fabryka online Produkt polski

Zamów powyżej 400 zł, przesyłka będzie DARMOWA.
Koszt wysyłki zamówienia o wartości do 400 zł to 17.90 zł.

Głowica termostatyczna
Zamek sterowany smartfonem DoorLock umożliwia komfortowe zarządzanie dostępem do domu za pomocą smartfona. Można go zainstalować w już zamontowanych drzwiach, bez konieczności wiercenia i doprowadzania specjalnego okablowania. Pasuje do większości dostępnych na rynku drzwi o grubości do 9 cm. Wobec tego DoorLock nadaje się do realizacji każdego projektu, wprowadzając kontrolę nad dostępem na wyższy poziom. Standardowo Doorlock dostarczany jest z cylindrem z zabierakiem. Możliwe jest zamówienie dodatkowego cylindra do zastosowań z zamkami wpuszczanymi wyposażonymi w zębatkę.

DoorLock jest kompatybilny z zamkami jedno- i wielopunktowymi oraz bez uchwytu na zewnątrz. Jego wkładka jest odporna na manipulacje, wytrzymałości na wiercenie i próby wyjmowania siłą. Zadbaliśmy również o ochronę transmitowanych danych – ich szyfrowanie odbywa się zgodnie ze standardami stosowanymi przez banki, za pomocą algorytmu AES z 256-bitowym kluczem. Z racji tych rozwiązań użytkownik może ze spokojem wykonywać codziennie obowiązki bo wie, że jego dom jest zabezpieczony.

Głowica termostatyczna
Klient ma możliwość rozbudowy instalacji zgodnie ze swoimi potrzebami. Może wykorzystać czytnik kart magnetycznych, aby dostosować sposób dostępu indywidualnie do każdego użytkownika i bramkę internetową, aby zarządzać dostępem do domu w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca na świecie.

Dodatkowo, bramka internetowa umożliwia zdalne sterowanie zamkiem przez internet oraz dodanie DoorLocka do centrali TaHoma lub Connexoon. Daje to możliwość zintegrowania elementów automatyki domowej i tworzenia spersonalizowanych scenariuszy, np. scenariusz „wyjście z domu" – zamknięcie drzwi, wyłączenie świateł, opuszczenie rolet i włączenie alarmu. Dzięki temu klient zwiększa możliwości swojego systemu smart home i cieszy się codziennością, bez żadnych ograniczeń.

Głowica termostatyczna

Zalety produktu

 • zdalne zarządzanie dostępem za pomocą smartfona
 • szybki czas montażu nawet do 20 minut
 • instalacja bez potrzeby wiercenia i doprowadzania specjalnego okablowania
 • szyfrowanie transmitowanych danych za pomocą algorytmu AES z 256-bitowym kluczem
 • kompatybilny z zamkami jednoi wielopunktowymi
 • dwa rozmiary wkładki 7 i 9 cm
 • wysokiej jakości metalowa obudowa
 • możliwość ustawienia harmonogramu dostępności
 • powiadomienia o każdorazowym użyciu zamka
 • historia zdarzeń
 • bramka internetowa umożliwia zarządzanie dostępem z dowolnego miejsca na świecie i dodanie zamka do TaHoma lub Connexoon
 • czytnik kart magnetycznych umożliwia dostosowanie sposobu dostępu indywidualnie do każdego użytkownika