Akcesoria

Piloty zdalnego sterowania: zapanuj nad swoją codziennością!

wybierz rodzaj

Funkcje naszych pilotów są zróżnicowane. Zacznij od określenia istotnych dla siebie kryteriów, a następnie znajdź model, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.
1. Sprzężenie zwrotne. Pilot emituje sygnał wizualny lub dźwiękowy, który powiadamia Cię o tym, że polecenie dotarło i zostało wykonane. Ta funkcja dostępna jest wyłącznie w modelach wykorzystujących protokół radiowy io-homecontrol.
2. Funkcja „Moje" zapamiętuje ulubiony tryb pracy urządzenia, umożliwiając jego natychmiastowe uruchomienie za pomocą przycisku „Moje".
3. Scentralizowane sterowanie: szybkie i łatwe sterowanie wieloma urządzeniami naraz. Ta funkcja dostępna jest w pilotach wielokanałowych i modelach Situo 5 io, Nina io, Nina Timer io oraz Chronis io.
4. Programowanie czasowe. Ta funkcja umożliwia włączanie urządzeń wyposażonych w napęd o określonej godzinie. Dostępna jest w modelach Nina Timer io and Chronis io. 5. Tryb dyskretny. Zapewnia on optymalny komfort akustyczny, zmniejszając prędkość napędu rolet. Funkcja dostępna jest w modelach Smoove RS100 io, Nina io i jest kompatybilna z napędem S&SO RS100 io.
6. Funkcja wariacji. Idealna w przypadku żaluzji weneckich, ponieważ umożliwia regulowanie listew, zmniejszając natężenie światła wpadającego do domu i utrzymując przyjemny chłód w jego wnętrzu. Dostępna w modelach Situo Variation io i Telis Variation RTS. 7. Komfort. Możesz zwiększyć swój komfort i bezpieczeństwo, chroniąc urządzenia za pomocą czujników słońca, wiatru i/lub deszczu.


Polecamy