Napęd SOMFY Sunea 50 RTS CSI 30/17 Ref. 1115198

Cena z VAT:
1669.00 zł
1550.00 zł
Informacje:

Napęd Sunea 50 RTS CSI (NHK) 30/17, przewód biały 3 m

dostępność
Produkt dostępny w magazynie
ostatnie sztuki
Ilość:
- +
Loading...

Oceń ten produkt:

Loading...

Opinie klientów:

Zadaj pytanie dotyczące tego produktu.

Napęd SOMFY Sunea 50 RTS CSI 30/17 Ref. 1115198

Napęd Sunea 50 RTS CSI (NHK) 30/17, przewód biały 3 m
2 lata gwarancji Bezpiecznie zakupy Fabryka online Produkt polski

Zamów powyżej 400 zł, przesyłka będzie DARMOWA.
Koszt wysyłki zamówienia o wartości do 400 zł to 17.90 zł.

Sunea 50 RTS

Informacje ogólne

System napędów radiowych do markiz i screenów z detekcją przeszkód, z manualnym awaryjnym sterowaniem i z opatentowaną zintegrowaną anteną radiową. Sunea CSI RTS może być stosowana do markiz kasetowych, markiz z ramionami przegubowymi, screenów (ustawianie położeń krańcowych przy pomocy nadajnika i/lub pilota Somfy RTS).

Sunea 50 RTS

Informacje ogólne

W przypadku markiz kasetowych górna pozycja krańcowa jest ustawiana automatycznie poprzez kontrolę momentu obrotowego. Niezależnie od zmiany długości materiału markiza zawsze zostanie starannie i delikatnie zwinięta. Proces zamykania można optymalnie przystosować do typu markizy. Możliwość ustawienia dowolnego położenia pozycji komfortowej, w celu optymalizacji widoczności i natężenia oświetlenia. Pozycję komfortową można ustawić w prosty i szybki sposób.

Sunea 50 RTS

Informacje ogólne

Sterowanie napędem do pozycji komfortowej jest wykonywane manualnie za pomocą przycisku Stop/„my" nadajnika i/lub pilota. W przypadku brak zasilania markiza może zostać zwinięta dzięki zastosowaniu systemu manualnego awaryjnego sterowania. Napędy są kompatybilne z czujnikami radiowymi Soliris Sensor RTS (Słońce/Wiatr), Soliris Sensor RTS z opcją czujnika deszczu (Słońce/Wiatr/Deszcz), Sunis WireFree RTS (Słońce), Eolis Sensor RTS (Wiatr) i Eolis 3D WireFree RTS (Wiatr).

Sunea 50 RTS

Informacje ogólne

Urządzenia automatyki pogodowej RTS mogą zostać włączone lub wyłączone za pomocą pilotów Telis Soliris RTS. Optymalny impuls powrotny: po rozwinięciu markizy następuje krótki ruch wsteczny, który zapewnia optymalne naciągnięcie materiału. Regulacje mogą być wykonane przez producenta lub instalatora.
Napędy serii Sunea CSI RTS są montowane w markizach wiodących producentów.