Rolety Rzymskie Model IV

Loading...

Oceń ten produkt:

Loading...

Opinie klientów:

Roleta bardzo ładna, dobra jakościowo. Zamówiłam w materiale zaciemnaijącym do sypialni, fajnie sie sprawdza :) Polecam zakup

Rolety Rzymskie Model IV

Model 4 – roleta z falbanami stałymi naszytymi na tkaninę bazową. Pakiet minimum 30cm.
2 lata gwarancji Bezpiecznie zakupy Fabryka online Produkt polski

Zamów powyżej 400 zł, przesyłka będzie DARMOWA.
Koszt wysyłki zamówienia o wartości do 400 zł to 17.90 zł.

perfect fit

Rolety Rzymskie Model IV

Model rolety rzymskiej z falbanami stałymi naszytymi na tkaninę bazową wyróżnia się bardzo charakterystycznym wyglądem. Po całkowitym opuszczeniu materiału rolety nadal widoczne są charakterystyczne dla tego rodzaju osłon fałdy – w przypadku innych modeli materiał układa się w fałdy dopiero po zwinięciu. Długość zaprojektowanej tu fałdy wynosi minimum 30 cm. Model ten z pewnością podkreśli wystrój wnętrza i wpłynie na jego nietuzinkowy wygląd.

Wszystkie nasze roletki produkujemy na wymiar, dzięki temu są zawsze idealnie dopasowane.

roman fabrics

Tkaniny wysokiej jakości

Doskonale sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach o klasycznym wystroju, w stylu prowansalskim czy angielskim, gdzie w połączeniu z tradycyjnymi zasłonami prezentują się elegancko, jak i nowoczesnych, minimalistycznych aranżacjach, jako samodzielne dekoracje.Rolety rzymskie prezentują się interesująco zarówno w pozycji złożonej jak i rozłożonej..

uwagi rolety rzymskie

Uwagi

Aby je wyczyścić wystarczy odpiąć rzepy, na których jest zawieszona, oczyścić tkaninę i zawiesić ponownie. W skład rolety rzymskiej wchodzi gustowny profil przedni zaopatrzony w rzep oraz profil nośny. Rozkładanie i składanie rolet odbywa się dzięki mechanizmowi zaopatrzonemu w łańcuszek a odpowiednie przełożenie mechanizmu sprawia, że rolety unoszą się bez trudu.

 • dopuszczalne są różnice w odcieniach tkaniny, oraz jego struktury
 • ewentualne łączenie (zszycie) materiału, może przebiegać pionowo lub poziomo w zależności od wzoru tkaniny przy wysokości rolety od 260 cm
 • konieczne jest zaznaczenie rolet wiszących obok siebie ( stykających się ) w celu dopasowania wzoru tkaniny
  model 4

  Charakterystyka rolety

  • roleta z falbanami stałymi naszytymi na tkaninę bazową. Pakiet minimum 30cm.
  • po zwinięciu roleta osiąga wysokość od 15 do 25 cm w zależności od długości rolety
  • przy zastosowaniu wykończenia dolnego roleta powiększona jest ok 10-14 cm
  • idealna alternatywa dla tradycyjnych firan lub zasłon
  • mały i estetyczny samohamujący mechanizm łańcuszkowy umożliwiający zatrzymanie rolety w dowolnej pozycji
  • możliwość montażu na każdym oknie: montaż: na ścianie, we wnece okiennej, lub na ramie okna
  • dostępne w systemie: profil z rzepem
  • obsługa rolety: łańcuszek
  • maksymalna szerokość: to aż 3 mb
  • atrakcyjna cena
  • 2 lata gwarancji
  • Maksymalna szerokość: 2700 mm ( 270 cm ) Maksymalna wysokość: 3000 mm ( 300 cm )

  Tkaniny Natural

  Grupa tkanin w kolorach od czekoladowego brązu, przez różne odcienie beżu, aż po jasny kolor ecru. Gładkie lub z widocznymi wzorem tkania. Na niektórych występują florystyczne desenie oraz pionowe i poziome dekoracyjne linie. W grupie Natural występują tkaniny grubsze i cieńsze; odpowiednie do zasłon lub firan.

  Tkaniny Silver

  W serii Silver przeważają stonowane kolory: szarość, czerń, granat, bakłażan, brąz i burgund, ale są także jasne odcienie różu. Materiały są matowe lub z połyskiem (głównie te, na których pojawiają się zdobienia), występują w różnych grubościach i wzorach – gładkich lub z widoczną strukturą materiału, dającą wizualny efekt marmurkowej faktury.

  Tkaniny Pure

  Wszystkie tkaniny w grupie Pure mają jasne kolory; biel, złamana biel, jasny szary. Faktury materiałów są różne: gładkie, przetykane ozdobnymi nitkami, ozdobione wzorem lub dekoracyjną linią. Charakteryzują się także odmienną grubością; są tu tkaniny cieńsze i transparentne odpowiednie na firany oraz grubsze, odpowiedniej na zasłony.